• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Sztuka Haiku: Tworzenie Krótkich Wierszy

Różnego rodzaju gry strategiczne niemalże od zawsze cieszą się sporą popularnością wśród amatorów szeroko rozumianej elektronicznej rozrywki, ale nie ma w tym raczej niczego szczególnie dziwnego. Przecież tytuły tego typu dają nam niezwykle ciekawą możliwość zbudowania na przykład własnej firmy praktycznie od samego początku; w wielu przypadkach może to być dość trudne, ponieważ każdy gracz musi przy nich dbać o sporo najróżniejszych spraw, tak samo jak i w czasie prowadzenia jakiejkolwiek rzeczywistej działalności. Aktualnie fantastyczną propozycją są przede wszystkim gry strategiczne na przeglądarki, ponieważ w ich przypadku otrzymujemy dodatkowo możliwość prowadzenia rywalizacji z innymi graczami, nierzadko pochodzącymi z całego świata. Do absolutnie najciekawszych tytułów tego typu bez wątpienia należy w chwili obecnej Rail Nation.
Tytuł ten ściśle nawiązuje do tematyki kolei. Zadaniem gracza jest zbudowanie tu silnej i dochodowej firmy specjalizującej się w tej właśnie dziedzinie, co rzecz jasna nie jest łatwe. Należy tutaj cały czas troszczyć się na przykład o najwyższy możliwy poziom należących do nas lokomotyw i szukać okazji do zarobienia pieniędzy. Gra jest niezwykle rozbudowana, zatem spędzając z nią swój czas poczujemy się dosłownie jak podczas budowania realnej firmy. Co więcej, spotkamy się tu z wieloma graczami z całego świata, z którymi możemy oczywiście prowadzić rywalizację.
Gra Rail Nation została stworzona specjalnie dla każdego miłośnika kolei, która rzeczywiście jest bardzo interesującym tematem. Równocześnie jednak świetnie będzie się z nią bawił dosłownie każdy, kto po prostu lubi dobre gry strategiczne, więc zdecydowanie warto nieco bliżej się z nią zapoznać!

1. Przeczytaj więcej

2. Zobacz szczegóły

3. Przeczytaj to

4. Znajdź tutaj

Magia i Iluzja: Sztuka Zakłamania Zmysłów

Categories: Hobby

Comments are closed.